Стають у чергу кредитори

Стають у чергу кредитори

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ситуація із поверненням кредитів цього року склалася патова. Зазвичай господарство чи фермер, якi перед посівною ризикнули взяти позику в банку, розраховують повернути її з відсотками після продажу зерна з нового врожаю. Коли ж урожай залишає сподіватися на краще, як це сталося цьогоріч, селянин має два варіанти: або розпродавати майно та йти жебракувати, або, знову ж таки, іти з простягнутою рукою до кредитора. Звичайно, фінансово вигідніше обирати останнє. Так, силами аграрного блоку Кабміну комерційні банки начебто погодилися без сплати додаткових відсотків продовжити термін повернення позичок до жовтня наступного року. Однак про те, скільки кредитів відтерміновано, а скільки мають шанс бути погашеними цього року, в Мінагрополітики воліють не коментувати.

Якщо трактор не дир-дир,

Якщо трактор не дир-дир,

Український базар до сьогодні не набув бодай контурів цивілізованого ринку. Відтак у нас можна купити геть усе і на кожному розі. Проте вельми часто можна і «купитися». Відсоток ненадійності продавців вражає, і все ж покупці ризикують заощадити якусь дещицю коштів завдяки контактам з випадковими власниками потрібного їм товару чи продукції.

На пляшку поведешся — біди не оберешся

На пляшку поведешся — біди не оберешся

Осінь — благодатна пора для механізаторів. Селяни якраз масово орють городи на зиму, тож у власникiв «сталевих коней» є чудова нагода підзаробити. Звісно, не відмовився від напрочуд заманливої пропозиції і один тракторист iз села Чепелівка, що в Красилівському районі на Хмельниччині. Троє емоційних вірмен, які несподівано постали перед його ясні очі, обіцяли гарно заплатити. Але лише після того, як чоловік гайне своїм К-701 у селище Антоніни і впорає там орендовану ними шестигектарну площу землі.

Засіки зубами «клац-клац»

Засіки зубами «клац-клац»

Втрати озимини призвели на Полтавщині до того, що пшениці на родючих тамтешніх чорноземах не намолотили навіть половини вiд реальних потреб області. Тож зараз доводиться поповнювати власні засіки зібраним в інших регіонах і державах, переважно в Росії та Казахстані.

Мільйони, мов марево рожеве

Мільйони, мов марево рожеве

Ці кошти і справді немалі. Згідно із «Програмою забезпечення Дніпропетровської області насінням і продовольчим зерном до врожаю 2004 року», прийнятою обласною радою народних депутатів 18 липня, на стабілізацію цін та підтримку сільгоспвиробника було спрямовано 5 мільйонів 995 тисяч гривень, з яких 1,5 мільйона призначалося для закупівлі насіння озимих сортів пшениці. Як запевняв у своєму зверненні на адресу депутатів начальник управління сільського господарства та продовольства облдержадміністрації Олександр Любович, за допомогою саме такої суми можна було хоча б призупинити негативні тенденції в галузі.

Всі статті рубрики