Дорогі сльози прощання: хусточку зі сльозами Ліонеля Мессі виставили за мільйон доларів

Ще не встигли футбольні вболівальники «Барселони» оговтатися від шокуючої звістки, що їхній улюбленець Ліонель Андрес Мессі покидає свій клуб

Заплив із гумовими качечками: у Чикаго організували незвичну благодійну акцію

У світі існує чимало добродійних організацій, що борються за екологію, захист тварин тощо, але найбільший відгук, звісно ж, знаходять акції на підтримку й допомогу хворим дітям і неповносправним громадянам.

Теги: США

Американець отримав у спадок неповернуті майже сто років тому бібліотечні книжки

Житель американського містечка Сомервіль Боб Альварес, як у тій казці про Кота в чоботях, мабуть, не надто зрадів спадку, який отримав після продажу в 2010 році будинку його покійної тітки.

Теги: Приколи, США

Вам їхати чи «шашечки»? Лондонський таксист Uber помстився пасажирам рахунком на 332 фунти

Компанія з трьох чоловіків поверталася в Лондоні додому і, щоб зекономити на таксі, вирішила їхати однією машиною, проте за трьома різними адресами, оскільки всім було по дорозі.

А казала — захворіла! Британку звільнили через похід на півфінал Євро-2020

На що тільки не йдуть футбольні фанати, лиш би подивитися гру улюбленої команди, а коли йдеться про збірну твоєї країни, то тут про якісь пріоритети не йдеться — Євро-2020 понад усе!

Влада Баварії заборонила прохід до Кенігсбахського водоспаду — щоб врятувати від туристів

Як варто піклуватися про рідну природу, слід повчитися у баварців, які через наплив різних там мисливців за емоціями і враженнями вирішили закрити на п’ять років прохід до знаменитого Кенігсбахського водоспаду.