Вчасний візит до Туреччини

Вчасний візит до Туреччини

Це потрібно напередодні проходження військових кораблів США Босфором у Чорне море і вкрай важливо під час чергового етапу української війни за незалежність.

Щем від знайомства з Юрієм Шухевичем

Щем від знайомства з Юрієм Шухевичем

Неймовірна людина, якого все життя супроводжувала героїчна постать його батька. Він майже його не бачив, через те, що він - син Шухевича і український патріот, пройшов сталінські табори і всі можливі тортури окупаційного російського режиму.

Теги: Історія, УПА

Два знакові призначення в інфраструктурі

Якщо перше призначення - результат довгих кулуарних переговорів і компромісів, то друге - цілком в стилі пізнього Януковича: хапай останнього земляка і призначай на хлібну посаду.

«Теракт» у Луцьку не є випадковим

Виходячи з головних дійових осіб нинішнього дійства, телевізійної картинки, перебігу і результату «теракту» - повністю виключається його випадковий характер. Оскільки Баканов цілковито провалив роботу керівника СБУ, цю операцію доручили Авакову.

Слуги Народу готові до росту цін і девальвації гривні

«Як він міг підписувати Меморандум з МВФ і сам його порушувати через декілька тижнів після отримання першого траншу?», - здивовано перепитують окремі наївні дипломати, які вперше зіткнулися з «Україною в кварталі» і не знають, що таке Президент-Зек, який на балалайці ще не так дримбав...

Зеленський мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити

Зеленський мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити

дна із важливих складових успіху Зеленського: «нами, народом, - керують сноби, бариги, корупціонери. Керують не ті і не так. Кухарка чи таксист знають всі відповіді на всі виклики, а навіть якщо не знають - навчаться! Краще 5 років помилок, аніж 50 років саботажу».