Марта Фєдіна та Анастасія Савчук здобули першу бронзу в історії артистичного плавання

15:17, 04.08.2021

Дует Марти Фєдіної та Анастасії Савчук здобув історичну нагороду для України. (Фото НОК України)

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук посіли третє місце у змаганнях дуетів і здобули першу для України нагороду – бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпійських іграх.

Це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.

Як повідомляє Україна молода, про це інформує НОК України в середу.

За виступ у фіналі українки отримали 95.6 балів. Тоді як японки посіли 4 місце, а перші два – Росія та Китай.

«Це просто неймовірно! Історична бронза Савчук і Федіної! На наших очках твориться історія!», - емоційно відреагували у НОК України.

Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав дует, увесь тренерський штаб збірної на чолі зі Світланою Саідовою, а також Федерацію синхронного (артистичного) плавання України з підкоренням олімпійського п'єдесталу та побажав успіху та нових перемог.

Для 19-річної Марти Фєдіної це перші Олімпійські ігри в кар'єрі. Тим часом 25-річна Анастасія Савчук виступала на Олімпіаді в Ріо, де в складі команди зупинилася за крок до медалей.

Як повідомляла «УМ», перед цим Україна завоювала першу золоту медаль - нардеп Жан Беленюк став Олімпійським чемпіоном з греко-римської боротьби у категорії до 87 кг.