Ювілей Галицької асамблеї: депутати Тернопільської райради звернулися до голів громад

На сесії Тернопільської районної ради прийнято звернення до голів територіальних громад району щодо підтримання Декларації про державний суверенітет України, як одного з етапів суверенізації України з нагоди 30-річчя Галицької асамблеї та Всеукраїнського республіканського референдуму.

Родичі Бетмена: у печерах на Тернопільщині обліковують кажанів

Родичі Бетмена: у печерах на Тернопільщині обліковують кажанів

У Національному природному парку «Дністровський каньйон» на півдні Тернопільщини завершується зимовий облік кажанів. Холодна пора року найсприятливіша для дослідження кількості та якості популяцій цих незвичайних тваринок, занесених до Червоної книги.

Він рятував від COVID-19 і сам став його жертвою: лікар Іван Венжинович посмертно отримав особливу нагороду

В Українському католицькому університеті ввосьме відбулася церемонія вручення особливої нагороди за моральне, духовне та етичне лідерство «Світло справедливості» (цьогоріч, як повідомляє сайт закладу, лауреатів обирали з-поміж представників медичної сфери).

У Тернополі фермерів навчають, як продавати онлайн и залучати інвестиції

У Тернополі навчають фермерів восьми областей з ефективного ведення онлайн-продажів та залучення державних і донорських ресурсів.

Голодні, в холоді і бруді: на Тернопільщині мати залишила немовлят напризволящі

Співробітники служби у справах дітей Бережанської міської ради разом iз правоохоронцями виявили в холодному та брудному приміщенні без батьківського догляду, без їжі і майже без одягу двох маленьких хлопчиків (одного та двох років).

Тернополянам укотре пообіцяли "реанімувати" аеропорт: нині новообраний голова ОДА

Тернополянам укотре пообіцяли "реанімувати" аеропорт: нині новообраний голова ОДА

У Тернополі задекларували чергову спробу реанімації місцевого аеропорту, останні регулярні рейси в якому припинили ще десять років тому.