Про Кіру Рудик і «управлінця» Притулу

00:12, 28.04.2021
Про Кіру Рудик і «управлінця» Притулу

Сергій Притула і Кіра Рудик раніше добре ладнали.

Кіра Рудик словами до Притули про "керувати партією це не в клубах виступати" несвідомо сформулювала основну проблему українського суспільства.
 
Вона була готова відправити шоумена і можливо хорошого парня, але гарантовано некомпетентного управлінця, керувати столицею воюючої країни, а як тільки справа торкнулася її особистого інтересу - одразу згадала про його непрофесійність та сумнівний як для фахового політика рід занять.
 
Хоча зовсім нещодавно своїм "основним політичним ворогом" називала чомусь не людину, яка все життя якраз "виступала по клубам", а професіонала світового рівня.
 
Так і українці навряд чи б запросили Притулу відремонтувати дах або вирізати пухлину, зато обрали керувати державою коміків, продюсерів, фотографів та колективного Колю-Котлєту - бо не асоціюють державу з собою та своїм майбутнім.
 
Тому і втрачають її раз по раз чи не кожного покоління, та поставили її існування під питання і в теперішній час.
 
А тепер дивуються подібно до Кіри Рудик - як же так, чому все валиться, ми ж таких гарних хлопців красивих запрошували, а як треба оперувати вони танцюють та відосікі знімають?
 
Так що діагноз як на долонях, а відповідно і лікування цієї хвороби: і такі "політики" як Рудик, і такі "управлінці" як Притула, і всі президенти зі своїм оточенням, яке "виступає в клубах" - мають назавжди піти з української політики, поступившись місцем оновленій державницькій еліті.
 
Якщо ні - то знову піде дежава, просто так вже було не раз і не два, але хтось же має розівати це прокляте порочне коло.
 • Виклики політичного сезону

  Виступи на погоджувальній раді очільника партії " Слуга народу" О. Корнієнка та Голови ВР України Д. Разумкова на відкритті чергової сесії справляють враження, що чинна влада існує у відстороненій віртуальності відносно вже семирічної збройної агресії Росії проти України. >>

 • Євген Марчук мав безсумнівний статус «важковаговика»

  У новітній історії написані сотні сторінок про унікальну роль Євгена Марчука у створенні ключових інституцій національної безпеки, у формуванні розуміння джерел зовнішніх і внутрішніх загроз для суверенітету, у пошуку стратегії успіху України. >>

 • Потішний трубадур Кремля Кіркоров

  В той час як США і країни ЄС закривають візи росіянам, які літали в Крим з території РФ, порушуючи тим самим українське законодавство, сама Україна толерує цю неповагу до нашого суверенітету і територіальної цілісності. >>

 • Пішов з життя Богдан Іванович Соколовський

  Принциповий прихильник європейського шляху для України, мав унікальне розуміння енергетичної дипломатії і безпеки, стратегічне бачення, технічні знання і вміння до складних переговорів. >>