ОБСЄ зафіксувала «Гради» на Донбасі

10:51, 23.06.2021
ОБСЄ зафіксувала «Гради» на Донбасі

Реактивні систем залпового вогню, розміщені в порушення ліній відведення

Російські найманці продовжують порушувати домовленості на сході Україниі. Вони перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ і розміщують важке озброєння на лінії відведення військ.

 

Як інформує УМ, про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 22 червня.

 

Спостерігачі ОБСЄ повідомляють про декілька випадків, що сталися 21 червня, коли збройні формування РФ перешкоджали їх роботі.

 

На непідконтрольному українському уряду блокпості в районі Староласпа двоє озброєних бойовиків відмовили патрулю в проїзді. Бойовики заявили, що на цій ділянці тривають інженерні роботи. Хоча представники ОБСЄ чітко бачили, як через блокпост проїжджають автомобілі.

 

На блокпості збройних формувань в районі Нової Мар'ївки озброєний член збройних формувань відмовив команді СММ у проїзді на схід.

 

А в пункті пропуску на кордоні біля Довжанського член збройних формувань сказав патрулю місії покинути цей район, пославшись на «накази від командирів».

 

Також, окупанти не давали спостерігачам проводити моніторинг з допомогою безпілотників в районі Олександрівки та на блокпості в Горлівці.

 

Крім того, спостерігачам вдалося виявити реактивні систем залпового вогню, розміщені в порушення ліній відведення в непідконтрольному уряду районі Луганської області.

 

Відомо, що поблизу селища Кришталевий (колишній Красний Луч) бойовики розмістили 20 «Градів».