Росія залишає Євро-2020 після розгрому від Данії, фото

07:10, 22.06.2021

Збірна Данії буквально розгромила збірну Росії з рахунком 4:1 у матчі третього туру групи В чемпіонату Європи з футболу, який відбувся на стадіоні «Паркен» у Копенгагені у понеділок пізно ввечері.

Як повідомляє Україна молода, збірна Росії ганебно завершує турнір на останній сходинці у групі з різницею м’ячів «- 5».

Під час трьох матчів у групі В росіяни здобули одну перемогу, але примудрилися пропустити сім м’ячів!

Тоді як збірна Данії стала другою командою з групи В, що пробилася до 1/8 фіналу Євро-2020 після розгрому росіян.

Рахунок у грі з росіянами відкрив Мартен Дамсгаард. На 59-й хвилині Юсуфф Поульсен після помилки захисту росіян зробив рахунок 2:0.

Росіяни таки забили один гол на 70-й хвилині: з пенальті відзначився Артем Дзюба.

Втім Данія зуміла дотиснути Росію. На 79-й хвилині Андріас Крістанесен зробив рахунок 3:1, а за кілька хвилин Йоахім Маеле красивим ударом довершив розгром збірної Росії - 4:1.

Водночас, Бельгія з 9 очками без проблем виграла групу, здобувши третю поспіль перемогу в матчі з Фінляндією з рахунком 2:0.

Отже Фінляндія завершила турнір на третьому місці з пасивом у мінус два голи, і хоча вона й посіла вищу за Росію сходинку у турнірній таблиці, але швидше за все також поїде додому.

Як повідомляла «УМ», Україна зазнала поразки від Австрії, але ще не все втрачено: шанси пройти до плей-офф таки є.