Україна може стати військовим союзником США

15:29, 16.05.2021
Україна може  стати військовим союзником США

Кінець вже дихає у спину

Збувається найстрашніший сон Кремля.

 

Для Російської Федерації настають похмурі часи.

 

Як інфомує УМ, про це в своєму блозі пише політичний оглядач Кирило Сазонов.

 

Проблеми для Росії не закінчують тотальною ганьбою з повним ігноруванням святкування 9 травня, на котре до Путіна приїхав лише президент Таджикистану Емомалі Рахмон,та  тотальною висилкою  диверсантів з дипломатичними паспортами з європейських країн.

 

«Кремль потрапив у погану казку – чим далі, тим страшніше», - пише Сазонов.Аналітик зазначив, що своєю чергою Україна також «підкидає Мордору (Кремлю)  головного болю».

 

Ні дипломатичний тиск, ні концентрація збройних сил РФ на кордоні з Україною не заставили виконати головну вимогу Кремля – піти на прямі перемовини з лідерами бойовиків  ОРДЛО.

 

«Червона лінія»  названа й наразі Банковая не переступила її.

 

Крім того, довкола Києва мобілізувалась  міжнародна підтримка у відповідь на всі ці погрози.

 

І саме в цей час флагман морської охорони Григорій Куропятников та корабель Берегової охорони США Hamilton провели дводенні навчання у Чорному морі.

 

Екіпажі відпрацювали спільні дії тактичної групи з припинення провокацій у морі та  відображенню нападів з неба за стандартами НАТО.

 

У контексті зустрічі Зеленського із держсекретарем США Блінкеном можна передбачити, - вважає Сазонов,  -  що збувається найстрашніший сон Кремля.

 

Україна поступово йде в НАТО, але паралельно набагато швидше може отримати статус військового союзника США поза НАТО.

 

«А це, - пише Кирило Сазонов, - дуже серйозно і автоматично запускає  сценарій для відкриття баз ВПС та ВМФ США на українській території. І це за фактом є куди більш серйозною гарантією безпеки, аніж формальний статус члена НАТО. …З таким вектором і за такого темпу можна стверджувати, що 2021 рік став роком великих проблем для Мордора».