В Україні звільнили понад 70 прокурорів-«інвалідів»
Оприлюднено результати масштабної перевірки всіх прокурорів зі статусом інвалідності. >>
Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров’я. (Фото МОЗ України)
Уряд визначив сім областей, які першими отримають COVID-вакцину відразу після прибуття в Україну.
При цьому, вакцину будуть розвозити 11 машинами по обласних складах.
Як повідомляє Україна молода, про це поінформував головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook в суботу.
За його словами, Україна організаційно готова до прибуття будь-якого типу і кількості вакцин від коронавірусу.
"У нас є чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її по обласних складах 11 машинами водночас: сім областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька і Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші - наступного дня", - розповів він.
Пан Ляшко додав, що вже завтра приїде з перевіркою в Чернігівську область, яка повинна однією з перших отримати вакцину від коронавірусу.
"Завтра відвідаю одну з областей - Чернігівської, щоб наочно переконатися в готовності складу, мобільної бригади та лікарні, співробітників якої будуть вакцинувати першими", - обіцяє заступник міністра МОЗ.
Зауважимо, що напередодні Віктор Ляшко обіцяв, що вакцину AstraZeneca доставлять в Україну вже "найближчим часом", проте конкретних дат не назвав.
Раніше цього тижня глава МОЗ Максим Степанов відправився в Індію домовлятися про постачання вакцин і проконтролювати відправку першої партії.
Влада обіцяла вакцину ще на початку лютого, втім, постійно переносила дати щеплення населення через що потрапила під жорстку критику.
Оприлюднено результати масштабної перевірки всіх прокурорів зі статусом інвалідності. >>
Незаконно отримав групу інвалідності і статус ВПО син мера одного з міст на Черкащині – соціальну допомогу від держави програвав в онлайн-казино. Чоловіку повідомлено про підозру. >>
Значний (високий або підвищений) рівень стресу мають 37% українських дітей – у вересні 2024 року таких було на 10% менше. >>
Виготовлений американською фармацевтичною фірмою Grail Ттст Галлері, може виявити фрагменти ракової ДНК, що відірвались від пухлини та циркулюють у крові. Аналіз крові на понад 50 видів раку може допомогти пришвидшити діагностику. >>
Вчені мають невтішні новини: вони з’ясували, що навіть три келихи вина на тиждень можуть збільшити ризик розвитку деменції. >>
Відомий український письменник, казкар, телеведучий Сашко Лірник (Олександр Власюк) повідомив, що перебуває у лікарні після інсульту. >>