Єврокомісія задоволонена: Зеленський погодив текст нового законопроєкту щодо незалежності НАБУ-САП
Текст нового законопроєкту, який визначає роботу антикорупційних органів, 24 липня погодив президент України Володимир Зеленський >>
Максим Микитась у суді.
Колишній власник компанії «Укрбуд», фігурант кримінального провадження про розкрадання майна Нацгвардії Максим Микитась підозрюється ще й в замовленні викрадення юриста в Києві.
Як повідомляє Україна молода, про нову підозру Микитасю вже офіційно повідомили слідчі, інформує "Інтерфакс Україна" з посиланням на інформованого співрозмовника в правоохоронних органах.
"Сьогодні у Микитася проводилися слідчі дії, йому повідомлено про підозру в замовленні викрадення юриста столичної компанії", - наголошують джерела.
При цьому, скандально відомого ексвласника "Укрбуду" не затримували.
Як повідомляла «УМ», на початку грудня підозрюваного у причетності до заволодіння майном Нацгвардії екснардепа та ексвласника будівельної корпорації "Укрбуд" Максима Микитася відпустили під цілодобовий домашній арешт, оскільки він пішов на співпрацю зі слідством.
Під час одного із засідань у 2019 році прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олексій Скибенко заявив, що Микитась планував убити свідка і підозрюваного у справі проти нього.
Максим Микитась пішов на угоду зі слідством і повідомив про причетність заступника глави Офісу президента Олега Татарова до схем в «Укрбуді».
Як вважають детективи НАБУ, Татаров причетний до фальсифікації експертизи у справі «Укрбуду». Він нібито передавав хабаря експерту, щоб той на папері зменшив суму збитків від афер із квартирами з 81,6 мільйона до 7 мільйонів гривень.
Також у НАБУ заявили, що вони вже підготували підозру Татарову, але генпрокурор Ірина Венедіктова відсторонила чотирьох прокурорів, які вели цю справу. В Офісі генпрокурора Венедіктової зміну прокурорів пояснили тим, що «справа набула резонансного статусу» і треба забезпечити «швидке, повне, неупереджене, всебічне та ефективне дослідження усіх обставин кримінального провадження».
Текст нового законопроєкту, який визначає роботу антикорупційних органів, 24 липня погодив президент України Володимир Зеленський >>
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками правоохоронних та атикорупційних органів. >>
В Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) завили, що атака на антикорупційні органи негативно вплине на оборонні інвестиції в Україну та на фінансування відбудови >>
У вівторок, 22 липня, на сайті Верховної Ради з'явилася інформація, що президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №12414, який фактично підпорядковує незалежні антикорупційні органи НАБУ і САП генеральному прокурору. >>
"Друзі, давайте збиратися на акцію та відстоювати те, що ми будували за останнє десятиліття". >>
Серйозну стурбованість висловила Європейська комісія рішенням Верховної Ради ліквідувати гарантії незалежності Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. >>