10 загиблих, майже 100 поранених. Виставка озброєння як пакет цілей
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
Кияни дали гвалтівнику добрячих стусанів і передали поліції.
Небайдужі перехожі власноруч затримали гвалтівника 17-річної дівчини на вулиці Братиславській, що на Лісовому масиву у Києві.
Як передає Україна молода, про це повідомляють місцеві пабліки у соцмережах в неділю. Зокрема, й телеграм-канал dtp.kiev.
За попередньою інформацією, на Братиславській, 18Б мерзотник зловив і півтори години ґвалтував на подвір’ї багатоповерхівки за бойлером неповнолітню дівчину.
«Був затриманий місцевими жителями. Під час затримання кілька разів впав і вдарився головою об бордюр», - йдеться в повідомленні місцевих жителів, як натякають, що дали негіднику добрячих стусанів.
На місце події викликали поліцію. Деталі події встановлюються.
«На час прибуття поліції прийшов до тями. Оформлений і відправлений до ізолятора. Наші скажуть, що «дівчина сама винна, спровокувала, нічого вночі ходити». Нарід він такий, але пам’ятайте, що у вас також є доньки», - додають у соцмережах.
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
Про підозру ще двом військовим полку «Скеля» через жорстоке поводження з побратимами повідомило Державне бюро розслідувань. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Вранці у четвер, 16 липня, в Києві, поблизу Офісу президента, та в низці інших міст по всій країні проходять акції на підтримку в.о. міністра оборони Михайла Федорова. >>
Закінчилася пора вступних випробувань до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. >>
У першому читанні Верховна Рада України 14 липня підтримала законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої порнографії, а також декриміналізацію дорослого порноконтенту. >>