Наслідки «повномасштабки»: встановлено імена понад 152 тисяч знищених окупантів
Журналістам вдалося встановити імена 152 142 російських військових, які загинули з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. >>
Бойові втрати української армії у квітні 2021 року зросли до трьох захисників України.
Двоє українських військових загинули внаслідок ворожих обстрілів на різних ділянках фронту протягом понеділка, 5 квітня. Один захисник України поліг поблизу міста Авдіївка Донецької області, інший – в районі селища Золоте-4 на Луганщині.
Як повідомляє Україна молода, про це повідомили оперативно-тактичні угруповання «Схід» і «Північ» в ніч на вівторок.
Так, в районі Авдіївки російські окупанти відкрили прицільний вогонь по позиціях підрозділів операції Об’єднаних сил зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів.
«Внаслідок ворожого вогню військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав кульове поранення. Воїну оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. На жаль, попри намагання лікарів, врятувати життя українського захисника не вдалося», – повідомили в пресцентрі ОТУ «Схід».
Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника.
На обстріл російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь.
Другий захисник України загинув під час прицільного ворожого обстрілу зі стрілецької зброї позицій українських захисників неподалік Золотого-4, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».
«Внаслідок ворожого вогню військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав кульове поранення не сумісне з життям. Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника», - йдеться у повідомленні ОТУ «Північ».
В обох випадках про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ. На місці події працюють представники військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗСУ.
Як повідомляла «УМ», головний сержант 10-ї гірсько-штурмової бригади Сергій Сулима загинув, підрвавшись на вибуховому пристрої в районі селища Шуми Донецької області у суботу, 3 квітня.
Таким чином, бойові втрати української армії у квітні 2021 року зросли до трьох захисників України.
Журналістам вдалося встановити імена 152 142 російських військових, які загинули з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. >>
В районі села Гнатівка Покровського району у листопаді 2025 року росіяни розстріляли українського захисника, який потрапив у полон і не міг чинити опір. >>
Нетверезий працівник Нацполіції в Запорізькій області поза службою влаштував стрілянину під час конфлікту з військовими: здійснив щонайменше 13 пострілів і поранив трьох. >>
Повернутися із СЗЧ та долучитися до бойових підрозділів готові тисячі українських військові, проте їх не можуть прийняти через розтягнутий на місяці механізм. >>
Поховання урни з прахом Олексія Чубашева – українського військового журналіста, майора ГУР МО (посмертно), який був керівником Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України і очолював "Військове ТБ" та радіо "Армія ФМ".відбулося у понеділок, 17 листопада. >>
Нову модель проходження служби іноземними військовослужбовцями впроваджують у Силах оборони: тепер вони матимуть ширші можливості, включно з правом обирати бойову бригаду, напрямок та специфіку застосування. >>