Королівська Вчителька: вітання Ганні Григорівні Прокопишин з 85-річчям від вдячної учениці
Ми не можемо оцінити заслуги наших учителів у нашому становленні, коли ми молоді. >>
Українці з гумором ставляться до карантину.
Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця 2020 року. А також ввів осінні канікули в Україні на тиждень раніше - з 15 жовтня.
Як повідомляє «Україна молода», відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання у вівторок.
"Уряд сьогодні продовжив дію адаптивного карантину до кінця цього року. Це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки що це найбільш дієвий механізм від посилення коронавірусу", - наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За його словами, після масових концертів у регіонах кількість хворих суттєво зростала.
Тому, в рамках адаптивного карантину, Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Зокрема, змінюється правило щодо дозволеної кількості людей при масових зібраннях:
У "зеленій" зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей;
У "жовтій зоні" - не більше 30 людей;
У "помаранчевій" зоні - не більше 20 людей.
При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції у 1,5 м та маскового режиму.
На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів, крім міжнародних змагань, за окремим погодженням з МОЗ.
Також урядовці вирішили відправити дітей на канікули вже цього тижня, підтримавши відповідну постанову, яку ініціювало Міністерство освіти та науки. Осінні канікули в школах триватимуть з 15 до 30 жовтня.
Нагадаємо, Міносвіти радить вишам перейти на дистанційне навчання до 15 листопада.
Раніше Київська влада надіслала рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули у столичних школах з 21 жовтня.
Як повідомляла «УМ», про плани уряду Шмигаля щодо продовження карантину раніше розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Ми не можемо оцінити заслуги наших учителів у нашому становленні, коли ми молоді. >>
Українська мова як державна стане обов’язковою мовою зовнішнього незалежного оцінювання з 1 січня 2025 року. Наразі ж мову при складанні іспиту для вступу до вищих навчальних закладів в Україні можна обирати. >>
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України завершило розробку проєкту закону про державну політику перехідного періоду. У цьому законопроєкті урядовці відмовилися від законодавчого закріплення поняття «колаборант». >>
Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти >>
Чудовий передноворічний подарунок — ноутбуки, принтери, проектори, а також програмне забезпечення — отримають у межах проєкту з підтримки реформи української профтехосвіти «EU4Skills >>
Виправлення помилок у підручниках за допомогою переклеювання сторінки – найефективніший спосіб усунути недолік, заявив в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков. >>