На суходолі, у морі та у небі: завершено тактико-спеціальні тренування підрозділів ЗСУ

15:24, 23.06.2021
На суходолі, у морі та у небі: завершено тактико-спеціальні тренування підрозділів ЗСУ

На другому етапі, до тренувань було залучено важку артилерію та протидесантний резерв

На півдні України, станом на 23 червня, завершено тактико-спеціальні тренування підрозділів, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України.

 

Як інформує УМ, про це повідомило Командування об'єднаних сил ЗС України на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Військові маневри під загальним керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва відбувалися на полігонах бойової підготовки відразу двох областей – Херсонської та Запорізької, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.

 

«За задумом, перший етап тренувань наших підрозділів почався з десантування українських “крилатих піхотинців” у Херсонській області, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Гелікоптерами підрозділ Десантно-штурмових військ Збройних Сил України було швидко доставлено на один із загрозливих напрямків задля утримування противника, що висадився на морське узбережжя».

 

Як повідомив командувач, воїни-десантники здійснили висадку посадочним способом. Після цього вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівну висоту.

«Водночас екіпажі вертольотів армійської авіації вдосконалили свою льотну підготовку, дії при висадці повітряного десанту, а також взаємодію з командирами десантно-штурмових підрозділів», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

Вже на другому етапі, до тренувань було залучено важку артилерію та протидесантний резерв зі складу основних сил.

 

За словами командувача, воїни-артилеристи своєчасно здійснили багатокілометровий марш до району зосередження, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника.

 

«Своєю чергою протидесантний резерв провів тренування з відбиття нападу умовного противника. Десантники, вміло зайнявши плацдарм, всіма наявними засобами ураження зупинили наступ вглиб нашої території сил та засобів морської піхоти умовного противника, що висадилася з кораблів на морське узбережжя», — розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

Під час третього – останнього етапу навчань екіпажі катерної тактичної групи, під прикриттям гелікоптерів армійської авіації, пройшли через заміновану водну ділянку, після чого відбили напад ворожих артилерійських катерів.