Євро-2024: Україна перемогла Боснію і Герцеговину і гратиме у фіналі плей-оф

00:39, 22.03.2024

Команда переможців у Зениці на стадіоні «Біліно Поле». (Фото УАФ)

Національна збірна України з футболу здобула вольову перемогу над збірною Боснії та Герцеговини у півфіналі плей-оф в Зениці у четвер, 21 березня пізно ввечері.

Відтак, синьо-жовті вибороли можливість поборотися за путівки на Євро з Ісландією вже у вівторок 26 березня.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Українська асоціація футболу в ніч на 22 березня.

«Камбек збірної України! Синьо-жовті проходять Боснію і Герцеговину і гратимуть фінал плей-оф за вихід на Євро-2024!

Браво, хлопці!», - тріумфують в УАФ.

Боснійці відкрили рахунок першими. На 56-й хвилині гол у власні ворота до свого пасиву записав захисник Микола Матвієнко.

Однак у кінцівці матчу синьо-жовті змогли змінити хід матчу. На 85-й хвилині нападник збірної Роман Яремчук зрівняв рахунок.

А на 88-й - Артем Довбик своїм голом вивів Україну у фінал відбору на Євро-2024.

Отже у вівторок 26 березня українці зустрінуться зі збірною Ісландії, яка у паралельному матчі перемогла Ізраїль з рахунком 4:1.

Нагадаємо, посівши третю сходинку в групі С, синьо-жовті зберегли шанси на фінальний турнір. Наша команда потрапила до Шляху В плей-оф, у півфіналі якого їй випало на виїзді протистояти боснійцям. Гра проходила в Зениці на стадіоні «Біліно Поле».

Як повідомляла "УМ", цього літа українська молодіжна збірна вперше в своїй історії гратиме на Олімпійських іграх.