Плавчиня Анна Стеценко виграла третє золото на Паралімпіаді

14:55, 27.08.2021

Чемпіонка Анна Стеценко з Дніпропетровщини

Українська плавчиня Анна Стеценко з Дніпропетровщини здобула для України золоту медаль на 400-метрівці вільним стилем на Паралімпіаді у Токіо у п’ятницю.

Це вже третя золота медаль української збірної на Іграх.

Про це повідомляє Україна молода з посиланням на Національний паралімпійський комітет України.

Зокрема, наша спортсменка випередила італійку Карлотту Джиллі та австралійку Катю Дедекінд, які взяли відповідно «срібло» та «бронзу» (клас - S13).

Стеценко підходила до змагань у якості головної претендентки на паралімпійське золото.

У кваліфікації вона показала найкращий час - 4:31.51 хвилини.

На Паралімпіаді у Ріо-2016 вона виборола три золоті медалі. Отже Анна Стеценко стала чотириразовою паралімпійською чемпіонкою.

Зауважимо, що у попередньому запливі «срібло» Україні приніс Кирило Геращенко, який став другим на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Першим був Марк Маляр з Ізраїлю, третім - колумбієць Карлос Серрано Сарате.

Це вже 20-та медаль українців на Паралімпіаді у Токіо (3 золоті, 11 срібних та 6 бронзових).

XVI літні Паралімпійські ігри триватимуть до 5 вересня.

Як повідомляла «УМ», цього ж дня українка Мар'яна Шевчук взяла золото Паралімпійських ігор у пауерліфтингу в категорії до 55 кг.