Олімпіада: українки Лузан і Четверікова вибороли срібло у веслуванні на каное, фото

08:42, 07.08.2021

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова – срібні призерки Олімпійських ігор! (Фото НОК України)

Українські спортсменки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова вибороли срібло у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо в суботу вранці.

Про це повідомляє Україна молода з посиланням на трансляцію Олімпіади.

Зокрема, українки посіли у фіналі друге місце після китаянок.

«Неймовірний початок 15-го змагального дня у Токіо-2020! Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова – срібні призерки Олімпійських ігор! У фінальному заїзді на дистанції 500 метрів наші дівчата у каное-двійці поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю Сюй Шисяо і Сунь Меня», - повідомили у НОК України.

Людмила Лузан з Полтавщини (Горішні Плавні), а Анастасія Четверікова з Житомирщини.

Відтак, саме вони приносять четверте срібло для України.

Напередодні українські веслувальниці з першого місця пройшли до півфіналу на каное-двійці (дистанція 500 метрів). І зафіксували результат 2:01.156.

Нагадаємо, що раніше срібні медалі вибороли Анжеліка Терлюга (карате); Михайло Романчук (заплив на 1 500 метрів вільним стилем); Парвіз Насібов (греко-римська боротьба у ваговій категорії до 67 кілограмів).

Як повідомляла «УМ», Міністерство молоді і спорту оприлюднило розміри призових виплат, які отримають українські спортсмени, які вибороли медалі на Олімпіаді у Токіо.

Зокрема, українські призери отримають від 55 до 125 тисяч доларів.