Олімпіада-2020: Павло Коростильов поступився за крок до п'єдесталу

11:35, 24.07.2021

Павло Коростильов продовжить боротьбу на Іграх. (Фото НОК України)

Бронзовий призер Європейських ігор в Мінську, переможець та призер континентальних й світових першостей з кульової стрільби Павло Коростильов посів четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів під час розіграшу чергового комплекту нагород Олімпійських ігор у кульовій стрільбі в Токіо у суботу.

Про це повідомляє Україна молода.

Зокрема, останній постріл (8,4 очка) залишив львів’янина Коростильова поза олімпійським п'єдесталом.

Перше місце у цій вправі посів Джавад Фаругі з Ірану, встановивши олімпійський рекорд. Другим став серб Дамір Мікеч, третім - китаєць Вей Пан.

До речі, у фіналі Коростильов тривалий час тримався саме за іранцем Фарукі, який лідирував зі старту.

Павло Коростильов  продовжить боротьбу на Іграх та вийде на вогневий рубіж у кваліфікаційних змаганнях з швидкострільного пістолета (дистанція 25 метрів), що відбудуться 1 серпня, додають у НОК України.

Зауважимо, що на Олімпіаді в Токіо першу золоту медаль здобула китайська спортсменка Кіан Янь у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів серед жінок.

Як повідомляла «УМ», мовний омбудсмен Тарас Кремінь закликав українських спортсменів і членів делегації, під час офіційних виступів на Олімпіаді-2020 говорити українською мовою.