Ярослава Магучіх виборола золото і встановила рекорд першості Європи, відео

08:43, 11.07.2021

Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи вже в третій віковій категорії. (Фото European Athletics і Федерації легкої атлетики України)

Лідерка світового сезону зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу в молодіжній першості Європи з легкої атлетики (спортсмени до 23-х років), який триває в Таллінні (Естонія).

При цьому, 19-річна українка із результатом 2,00 метра ще й встановила новий рекорд чемпіонатів Європи в суботу ввечері.

Як повідомляє Україна молода, про це інформує Європейська легкоатлетична асоціація у соцмережах.

Зауважимо, що Ярослава  з першої спроби взяла висоту 200 см, встановивши новий рекорд турніру. Жодна з її суперниць не зуміла взяти висоту більше 189 см.

Друге місце посіла шведка Мая Нільссон (1,89), третє - Ліа Апостоловські зі Словенії (1,89).

Першість континенту пройде до 11 липня.

Нагадаємо, Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи вже в третій віковій категорії. У 2018 році вона завоювала золото в категорії U-18 (до 18 років), а в 2019 році - у U-20.

Як повідомляла «УМ», Володимир Лісовець приніс Україні перше «золото» чемпіонату Європи з плавання серед юніорів у Римі на дистанції 100 м брасом.

Напередодні українець Михайло Кохан здобув золоту нагороду в метанні молота.